Apie įvykusią testavimo akciją ir kitus renginius

Paramos fondas “RIGRA” dalyvavo Europos testavimo savaitėje (European Testing Week). Lapkričio 21-25 d. fondo socialinių paslaugų centre Partizanų g. 5, Kaune nemokai ir anonimiškai buvo atliekami ŽIV, hepatito C ir sifilio greitieji testai. 

Labai smagu, kad sulaukėme dėmesio ir norinčių pasitestuoti. Atlikta 40 greitųjų testų. Jei nespėjote ateiti – nieko tokio, ir toliau kartą į savaitę suteiksime progą pasitikrinti. Testavimo grafikas skelbiamas čia

Skaitydami žemiau galite trumpai susipažinti su kitais šią savaitę vykusiais renginiais ir iniciatyvomis. 

Radijo “Kelyje” eteryje pasakojome apie ŽIV ir AIDS mitus, aptarėme visuomenės nuostatas dėl priklausomybės ligų, pristatėme galimybę nemokamai pasitestuoti Kauno mieste ir visus pakvietėme tai padaryti. 

Susitikome su Kauno socialinių paslaugų centro Laikino apgyvendinimo skyriaus paslaugų gavėjais ir darbuotojais. Pristatėme Paramos fondo “RIGRA” teikiamas paslaugas, papasakojome kokiais atvejais galime padėti. 

Kartu su Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA) vykdėme ŽIV testavimo akciją, siekiant atkreipti dėmesį į ŽIV ištyrimo svarbą ir destigmatizuoti profilaktinį testavimą. Akcija vyko LiMSA būstinėje Kaune, iš viso greitieji ŽIV testai buvo atlikti 30-iai studentų.

Kauno kolegijos Socialinio darbo katedros ir Lietuvos socialinių paslaugų įstaigų vadovų asociacijos organizuotame renginyje moksleiviams pristatėme socialinio darbuotojo veiklą dirbant su asmenimis, priklausomais nuo narkotinių medžiagų.

Dėkojame visiems renginių organizatoriams ir dalyviams bei laukiame kitų susitikimų!