Atvirų durų dienos/ Testavimo savaitė

Jau 10 metų mes – Paramos fondas “RIGRA” – teikiame  “žemo slenksčio” paslaugas Kauno mieste. Priklausomybės liga sergantį asmenį priimame be išankstinio nusistatymo, nekaltiname ir nediskriminuojame dėl jo gyvenimo būdo. „Padėti, o ne bausti“– tokiomis vertybėmis sprendžiame socialinę atskirtį patiriančių asmenų problemas.

Lapkričio 22-26 d. Paramos fondas “RIGRA” organizuoja savo įstaigos atvirų durų dienas ir prisideda prie socialinės iniciatyvos – Europos testavimo savaitės. Dalyvauti atvirų dienų dienose bei ateiti nemokamai, anonimiškai pasidaryti greituosius ŽIV bei hepatito C testus kviečiame visus bendruomenės narius.

Reikalavimas atvykus – dėvėti apsauginę veido kaukę.

Atvirų durų dienos

Lapkričio 22-26 d. nuo 10:00 iki 16:00 val. visų maloniai laukiame adresu Partizanų g. 5, Kaunas. Kviečiame atvykti ir sužinoti daugiau apie Paramos fondo „RIGRA“ vykdomas veiklas, pakalbėti apie pagalbą pažeidžiamoms grupėms ir šių grupių poreikius, sužinoti apie vykdomus projektus, aptarti bendradarbiavimo ir savanorystės galimybes bei užduoti rūpimus klausimus. Ateikite ir tiesiog iš smalsumo. Juk žalos mažinimas – Lietuvoje dar mažai žinoma ir suprantama sritis. Paramos fondo “RIGRA” darbuotojai pasistengs atsakyti į visus Jūsų klausimus.

 

Testavimo savaitė

Prisijungiame prie Europos testavimo savaitės (angl. European Testing Week). Lapkričio 22-26 d. nuo 11:00 iki 15:00 val. Paramos fondo „RIGRA“ soc. paslaugų centre, adresu Partizanų g. 5, Kaunas,  NEMOKAMAI ir ANONIMIŠKAI  atliksime greituosius ŽIV ir hepatito C testus. Atsakymą sužinosite per kelioliką minučių. Kviečiame atvykti visus norinčius pasitikrinti.

Europos testavimo savaitė – jau devintus metus vykstanti, šimtus organizacijų visoje Europoje suburianti iniciatyva, kuria siekiama plėsti ŽIV ir virusinių hepatitų testavimo galimybes, didinti visuomenės informuotumą apie šias ligas bei akcentuoti kuo ankstyvesnės diagnostikos naudą.

Daugiau apie ŽIV testavimą galite sužinoti čia

Su mumis susisiekti galite: tel. 868717462, el. p. fondas.rigra@gmail.com