Paramos fondo “RIGRA” paslaugų gavėjams “Maisto banko” akcijoje – rekordinis aukojimų skaičius

 Įvyko pavasarinė “Maisto banko” akcija. 325 organizacijos iš visos Lietuvos (tarp jų ir mes – Paramos fondas “RIGRA”) rinko paramą skurdžiai gyvenantiems asmenims ir kas dieną didėjančiam būriui karo pabėgėlių iš Ukrainos.

Kartu su savanoriais IKI-Saulėtekis parduotuvėje Kaune per dvi dienas surinkome 1046 maisto ir higienos produktus. Tai yra didžiausias skaičius, kokį mūsų organizacijai yra pavykę surinkti per visą dalyvavimo “Maisto banko” akcijose istoriją. Širdingai dėkojame savanoriams, paskyrusiems savo laisvą laiką kilniam tikslui, be jūsų ši akcija neįvyktų!
 
Surinktus produktus jau netrukus pradėsime dalinti. Iki pusės surinktų produktų bus perduota nuo karo bėgusiems ukrainiečiams, radusiems prieglobstį Lietuvoje.
 
Labai dėkojame visiems nuostabiems žmonėms, kurie paaukojo maisto ir kitų produktų ar prisidėjo pinigine parama. Akcijos metu buvo atliktas 361 aukojimas (palyginimui, praėjusioje akcijoje – 196). Išaugusį skaičių galima sieti su situacija Ukrainoje ir dideliu visuomenės susitelkimu bei palaikymu. Labai džiaugiamės dėl tokios visuomenės reakcijos ir tuo pačiu tikimės, kad kitos akcijos metu jau bus atėję daug ramesni bei stabilesni laikai.